Agility

20. února 2012

O co vlastně jde? Agility je něco jako koňský parkur. Pes musí překonávat různé překážky jako např: kruh, kladinu, tunel, slalom, houpačka, tunel látkový, atd. Pes, kterého cvičíte, by měl vědět, že musí jen vás poslouchat a vás následovat.

 

 

Musí vědět pokyny, které mu zadáváte, můžete si je pojmenovat jak chcete, ale nejlepší je tak, jak jsou jako říct mu tunel. On běží tunel atd. Aglility je vlastně lehká věc, jen když ji pes porozumí.

 

Kde můžete cvičit psa agility? Můžete i doma, ale na to potřebujete taky si koupit všechny ty překážky nebo někoho šikovného poprosit, aby vám je vyrobil. Pak taky můžete cvičit agility na cvičáku a to vás samozřejmě taky něco bude stát, tak jako doma s pořízením pomůcek.

 

No, abych řekla vlastně o co v aglility na závěr jde, aby pes byl nejmrštnější, nejrychlejší a nejpozornější, věděl, jak co dělat a uměl na slovo pána/páničku poslechnout. Není to tak těžké viď?

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?