Agility

27. dubna 2012

Zajímavé bylo, když jsme viděla, co je v mém psovi. Kdybych to věděla dříve, tak bych začala chodit, když byl malý. Ale jsme hrozně ráda, že mám nejlepšího psa, kterého jsme v životě měla.

 

 

Dneska jsme se rozhodly, že půjdeme poprvé na agility. No, asi si říkáte, co takhle pozdě, ale bohužel až teď. S mým psem Maxem jsem trénovala doma či venku. Především jsme trénovali skákaní přes překážky a saloun. Rozhodla jsme se díky mé kámošce.

 

Ta má sice trosku většího psa než já, ale chodí s ním na agility. A díky ní jsme poznala, že to Maxe hodně baví. No, abych se už dostala k tématu. Jednou mě kamarádka pozvala k ní na zahradu. Kde má překážky, tunel, saloun.

 

A ukazovala mi, co umí jejich pes. A to jsme měla s sebou svého psa. Měla jsme ho na vodítku, ale trošku tahal a chtěl jít za svým psím kamarádem. Ale já jsme ho nechtěla moc pouštět z vodítka, aby se tam jim nepletl.

 

Když už mi všechno ukázali, tak jsme pustila našeho psa a nestačili jsme se divit. Max a Bady neběhali jako obvykle po celé zahradě, ale namířili si to na překážky. Max opakoval to, co dělal Bady. Skákal, probíhal tunelem, salonoval, a všechno možné.

 

I když to nikdy nedělal, tak to zvládl na jedničku. S kámoškou jsme se dost divily. Nikdy jsme to nezkoušeli a on to umí. A od té doby jsme chodila k ním a trénovali jsme společně. Maxe a Baddyho to velmi bavilo, hlavně když mohli spolu závodit.

 

Trénovali jsme asi rok a asi před pěti dny mi kamarádka začala přemlouvat, abych s ní šla na první hodinu Agilit, kde bude ona trénovat s Badíkem. No, tak jsme tam přišla a dívala jsme se na to a najednou nám všem řekla paní vedoucí, jestli si to nechceme zkusit. No a já jsme šla.

 

Když to viděla, tak mi říkala, že mám velmi šikovného psa. Byla jsme na Maxe velmi hrdá ani nevíte jak. O téhle chvíli, co mi to řekla, jsme se rozhodla, že budu tedy chodit, i když jsme říkala, že asi ne. Kámoška, když jsme jí to říkala, byla moc ráda.

 

Jsme moc ráda, že mám takového šikovného psa. Jiného si nemůžu ani přát. No, ale ještě to musím naučit mého druhého psa čarlíka. To bude horší.

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?