Agility

15. prosince 2013

4.8.2013 se konaly závody v Jaroměři O Jaroměřský preclík. Rozhodla jsem se že zrovna tyto budou skvělé jako naše první.

Byly to dva jumpingy a jeden agility závod.
Po prvním jumpingu jsem si řekla že na to Yasper není stavěný, ale kamarádka co tam se mnou byla mě zase nahodila sebevědomí a já se rozhodla pokračovat.
Když se ozvalo mé jméno začala jsem se celá klepat popadla jsem do ruky kousek párku a s Yasperem po boku jsem se vydala k parkuru. Ozval se hlas píšťalky a my jsme vyběhli. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když začala kladina málem jsem ho nepoznala. Paní rozhodčí si nás moc dobře pamatovala. Skočka, skočka, tunel, skočka a nejobávanější překážka áčko. U nás ve městě na cvičáku ho nemáme takže tam to pro nás bylo úplně nové.
Nejprve vyběhl jenom pár centimetrů a zase slezl. Ale potom jsem ho na něj navedla znovu a začal se pomalu, ale jistě škrábat nahoru. Když se jeho hlava konečně objevila na přelomu všichni lidé kteří stáli kolem,s překvapením v očích zatleskali. Hrklo ve mě překvapením i pýchou zároveň. Chtěla jsem Yaspera popadnout a pomazlit, ale museli jsme doběhnout. Když jsme tak udělali došla za mnou paní rozhodčí a řekla "tak jsme to dokázali"
Na ten okamžik v životě nezapomenu. Na konec jsem byla ráda že jsem to nevzdala a že mám tak úžasného pejska jako je Yasper!

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?