Ajrinnka a její život

20. června 2011

Když se moje panička Eva narodila, pořídila si její rodina pejska. Pejsek byl rasy špicl. Jmenovala se Bella. Od malička s Evičkou rostla až do 12 let, kdy ji někdo ukradl.

 

 

Evička byla moc smutná, ale postupem času si zvykla. V září 2009 ji tatínek řekl, že jedna paní se vzdává 5-leté fenky maltézského psíka, tedy mě. Protože jsem se neshodla se svými psími kamarády. Tak si pro mě jeli. Když přijeli, byla jsem zmatená a nevěděla jsem, co se se mnou děje. Všichni kolem mě skákali a já jsem nevěděla, co bude následovat.

 

Než si mě odvezli, tak mě má bývalá panička umyla a pak jsme jeli. Moji bývalí páni plakali, ale já jsem byla klidná. V autě jsem seděla vedle Evičky, ale protože jsem se trochu bála, vlezla jsem si k ní na klín. První jsme jeli do zverimexu pro různé věci, jako obojek, vodítko, misky, jídlo a podobně. Když jsme dojeli domů, všichni mě vítali. Já jsem byla šťastná, že si mě vzali zrovna oni, protože jsou hodní a mají mě rádi.

 

Bývalí páni mě měli taky moc rádi, měli mě jako prvního pejska. Měli mě spíše jako výstavního pejska. Byla jsem šampionka mnoho soutěží. Od malička mám problém s levou, zadní nožičkou a někdy mě to bolí trochu někdy víc a někdy hrozně. Po roce u své paničky jsem byla 2x u zvěrolékaře s nožičkou, ale po třetí mě to chytlo, tak že jsem nechodila vůbec na zadní nožky, přestala jsem jíst, čurat i kakat a to si moje panička myslela, že je se mnou konec. Já jen ležela jak tělo bez duše, všichni kolem mě plakali. Trvalo to tak asi 4 dny a pak mi to ustoupilo a já začala ťapkat a začalo se mi to zlepšovat. Za 2 týdny jsem už byla zase jako rybička a všichni byli strašně šťastní, že jsem zdravá.

 

A dnes? Jsem strašně ráda, že jsem u nich. Mají mě moc rádi a já je taky. Mé pravé jméno je Casandra z kouzla pohádky, ale bývalí páni mě dali Ajrinn Stchatzi Magic Maltese.

 

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?