Akim a slepice

25. října 2010

Ten den bylo celkem pěkně a já se vracela ze školy.

 

Doma jsem pohodila kabelu do kouta, převlékla jsem se a chystala jsem se že půjdu ze svým psem Akimem ven. Hned u dveří mě zastavil taťka a řekl mi že byl Akima zavírat že byl venku. Tak jsem se šla podívat. Vzala jsem si sebou i vodítko a náhubek abych se nemusela znovu vracet. Došla jsem k výběhu a pes nikde. Branka od výběhu byla otevřená a ta od zahrady taky.

 

V zahradě u vinic čekal nějaký pán. Když jsem došla blíž zjistila jsem že je to náš soused.Hned sem vytušila že se něco stalo protože se netvářil nijak přívětivě. Oznámil mi že si přivezl nový slepice, a že než se vrátil od auta, slepice byli mrtví potahaný po zemi a běhal tam už jen pes.

 

Sousedovi jsem zaplatila 24 slepic, odnesla jsem si je domů na maso a šla jsem hledat psa. Volala jsem na něj a po chvíli jsem slyšela jak někdo utíká byla to naše malá sousedka z druhé strany ze svým psem a za nima utíkal Akim.Když mě viděl nechtěl ke mě ani jít. Věděl co provedl. Šla jsem k němu chytla ho za obojek a odvedla ho do kotce. Tam dostal na zadek, přivázala jsem ho na řetěz aby už neutíkal a nedělal problémy a šla jsem z kamarádem řezníkem zpracovávat kuřata. Máme plnej mrazák masa, procházka nebyla žádná a Akim byl spokojen, že dostal pařátky na kousání.

 

Přidáno: 30 bodůZobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?