Amálka - a můžem vychovávat

4. července 2013

No a co je zajímavé... Jak by mimískům měsíc, řekla panička, že mi začne trochu vojna. Byla jsem totiž podrážděná a protivná a na rovinu přiznávám, že jsem zkoušela, co si můžu dovolit.

 

 

Panička to částečně přehlížela, prý ať neztratím mlíko ze stresu. No a fakt. Začaly změny. Při zlobení jsem byla rázně napomenuta. A začala jsem se měnit a poznávat, kde jsou hranice. Soužití se mnou bylo prý čím dál lepší a i já jsem se cítila lépe a bezpečněji. Pančka říkala, že neví, jestli je to tím, že se mi uklidnily hormony nebo tím, že se na mě mohlo začít pořádně pracovat.

 

Já teda myslím, že jsem hodná holka a že to byly ty hormony. Každopádně na svou starou rodinu jsem skoro zapomněla. Už měsíc nekoukám, odkud se vynoří. Nebrečím (na to jsem ostatně neměla čas od svého příchodu) a držím se své nové paničky jako klíště. Co kdyby mi taky utekla, že jo? Ale prý se bát nemusím a mám se trochu osamostatnit. No tak uvidím...

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?