Amálka II

4. července 2013

Najednou jsem se ocitla v autě. Paní mě pořád utěšovala a mluvila na mě. Hladila mě. Bylo hrozné horko, okna byla otevřená a ta paní byla pořád zelená a říkala něco o smradu a koupeli.

 

 

Najednou jsme zastavili a dali mě vyčůrat na travičku. To jsem si ulevila. A šli jsme do nějakých dveří. Veterina! Se strachem jsem čekala, co bude. Zase kotec? Nějaké hrozné místo? A ono nic. Paní doktorka mě prohmatala, koukla mi do tlamičky. Chvíli si povídala s tou paní a pak mi po bříšku jezdili takovým nástrojem a něco si povídali. Ta paní dostala letáček a vizitku a nasedli jsme zase do auta.

 

Zase se větralo. Zastavili jsme. Vystoupili jsme u domku se zahradou a ta paní mě vzla dovnitř. Tam mě čekali dva spi a dvě kočky apotkani v kleci a andulky a činčila a jakési ještěrky... Došlo mi, že to asi bude moje nová panička a nová rodina. Sotva jsem se očichala s obyvateli domu, postavila mě panička do vany. Umývala mě nekonečně dlouho. Snad třikrát nebo čtyřikrát. Prý ze mě nechtěl pustit útulek. Pak mě usušila a kápla něco za krk. Pak mě nakrmila.

 

Za chvíli vzala vodítko, připla mě i ostatní psy (Esinku a Cornyho) a že jdeme ven. Za brankou na nás čekal veliký černý chlupatý pes Kimmýšek, a pak přišli dva pitbullové. Jmenovali se Puclík a Shellynka. Byla jsem trochu vyplesklá, ale šla jsem s nimi ven. Byli fajn a moc milí. Ale já jsem byla nervozní a bylo to znát. Ale vycházku jsem si opravdu užila, šli jsme k vodě.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?