Amy vs. Jamal

13. března 2013

Moje kamarádka má fenečku jménem Amy. Je to maltézáček křížený s trpasličím pudlem (takže je taková zakrslá). Jednou jsme byly všechny tři u bratra mé kamarádky.

 

 

Amy tam byla teprve poprvé. Jenže jsme nepomysleli na to, že Čenda (kamarádky bratr) má kocoura Jamala. Doufali jsme, že to bude v pořádku... Později Amy sedí na koberci a vedle ní projde Jamal. (Jamal byl 2x větší, takže to bylo celkem vtipné), Jamal si vyskočí na svoje křesílko. (Na to křeslo si nemůže sednout ani člověk, aby neohrožoval svůj život :D). Amy si asi pomyslela, proč mám já sedět na zemi, když ta kočka má pro sebe celé křeslo. Tak vyskočí vedle Jamala a uvelebí se tam.

 

Ale Jamalovi se to absolutně nelíbilo a tak sykl a Amy se tak lekla, že spadla na zem. Jamal už je zase spokojený. Jenomže Amy je od přírody strašně trdohlavá. Ona prostě bude sedět na tom křesle, ať se to Jamalovi líbí nebo ne. Tak znovu vyskočila, Jamal zase sykl a Amy zase spadla. Ale to ji vůbec nevadilo. Když se to stalo asi po čtvrté nebo po páté, Jamalovi ruply nervy a shodil Amy tak, že letěla snad dva metry. Jamal potom seskočil a se syčení proháněl Amy po celém bytě asi tak 15 minut. Pak si zase sednul na křeslo. Amy si radši sedla až na druhý konec obývacího pokoje.
Od té doby chodí Amy okolo Jamala hodně velkým obloukem .

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?