Amy vs. Jamal

14. března 2013

Moje kamarádka má fenku Amy. Je to kříženec maltézáka a trpasličího pudla, takže takový zakrslík. Jednou jsem šla já, kamarádka a Amy k Čendovi (bratranec mé kamarádky). S Amy jsme tam byly poprvé.

 

 

Amy sedí na koberci. Kolem ní najednou projde Jamal. (Čendův kocour, malinko přerostlý)a vyskočí na křeslo (upozorňuji, že sednout na to křeslo je smrtelně nebezpečné. Amy si asi pomyslí "Proč bych měla zrovna já sedět na koberci, když ta kočka má pro sebe celé křeslo." Tak si vyskočila na křeslo vedle Jamala (vypadalo to celkem komicky, protože Jamal byl 2x větší než Amy) Jenže Jamalovi se to vůbec nelíbilo a tak zasyčel a Amy se tak lekla, že spadla z křesla.

 

Ale Amy je od přírody strašně tvrdohlavá tak zase vyskočila a zase se syčením spadla. Když se to stalo asi tak po čtvrté nebo po páté Jamalovi ruply nervy. Dal Amy takovou facku, že nejenom spadla, ale ještě dlouho letěla. Jsamal potom ještě tak 15 minut proháněl Amy po bytě. Nakonec si vyskočil na křeslo a Amy zůstala na koberci až na druhé straně pokoje. Od té doby obchází Jamala velkým obloukem.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?