Andy a první setkání s mou kamarádkou Terkou

18. ledna 2015

Začalo to takhle... Já sem chtěla aby moje nej kamarádka jela ke mě na víkend a ona se zase mooc těšila až uvidí moje kotátko Andy... Když sme dojely Andy byla zavřená v mém pokoji první co bylo utíkaly sme jí nachystat jídlo a ona říkala.. Hele já zatím jdu za Andy si pohrát nevadí. Já sem řekla seš tu po několikáté takže dělej si tady co chceš ! Pak Andy jedla a jedla no není divu přijela jsem až za 6 hodin jen tam měla granulky. A vodu . Pak sme si sní hrály a Terka furt říkala ale je strašně malinká .. Já sem vždy řekla to je ! Byly sme hodně radostné ! Andy tet je docela veliká za tři dny oslaví 4 měsíce a to už něco je ! budu ji mít asi měsíc a půl . Od první chvíle sem sní úplně jiná !

A něco co jsme se dozvěděla a no znám tohle už dlouho !
Asi už rok přijde mi to staré

Kočičí nadváha

Pokud svému domácímu mazlíčkovi dopřáváte vše, čeho si jeho smutné oči žádají, škodíte mu možná více, než si sami připouštíte. Zejména během vánočního hodování však bývá těžké odolat a málokdo je tak disciplinovaný, aby se občas o nějakou tu dobrotu nepodělil. Vánoce jsou ale dávno za námi, a proto je třeba co nejdříve začít se zdravějším režimem.

Je to krátké ale nezapomeňte na to !
Spíš vůbec u kotátek je to normalní ale u dozpělých když jsou doopravdy hodně tlusté tak aby nebyly s toho nemocné dbejte na to.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?