Angelovo dobrodružství

7. srpna 2013

V lednu 2013 si jednoho krásného mrazivého odpoledne u nás v horách Angel řekl , že si udělá procházku po lesích. Tato procházka mohla být jeho osudná, protože byla asi nejkrutější zima a byl ještě štěně, které je trošku přihlouplé.

Když jsem ho volala , aby šel se Sárou domů, nic jako by se po něm zem slehla a já ho šla volat domů. Ale nikde nebyl, začalo se stmívat a sněžit ,ale pořád jsem hledala a volala až skoro do půlky noci. Byla jsem moc unavená, a tak jsem šla spát. Ráno do školy, tudíž do utrpení a hned zpět domů a do lesů. Asi pět minut jsem hledala v jednom úseku a najednou vidím proleželý sníh a stopy, které vedou hlouběji do lesa. Sára čmuchala a vedla mě za Angelem přes menší skalky, ale pořád nic. A v nejlepším se znova začalo stmívat a jít zpět domů. Další hrozná noc a po ní škola, ve které si už lidi začínali všímat odtažitosti, nelibosti k legráckám vůči učitelům a výbušnosti, ale na to jsem neměla náladu. Na soucit. Angelovi nepomůže a mě taky ne, tak hned po škole zase jdu hledat, ale teď nenajdu ani stopy a málem z představy nejhoršího omdlím, a tak jdu domů při západu slunce unavená, ubrečená a se Sárou v náručí, která sotva chodí s těma koulema ze sněhu na nohách. Naštěstí byl pátek a mamka zavolala odkytovce, kdyby někdo volal. V sobotu ráno, když mi mamka dává bylinkový čaj proti kašli, zazvoní mobil. Zvedne to a řekne mi, že prý našli u Lesíka štěně knírače a vezou ho k obchodu Penny , abychom si ho vyzvedli. Já, mamka a nevlastní sestra na sebe hodíme bundy a šup do auta a do Nejdku k Penny. Poznám ho i z 10-ti metrů v náručí policisty a kňučícího, jakoby na mě volal ať ho konečně vezmu od toho cizího chlapa. Samozřejmě ho popadnu a on mi málem vylíže samou radostí kůži z obličeje. Nemůžu doteď uvěřit tomu jak mohl tolik nocí přežít v takové kose. Přidáno: 44 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?