Áňuščiny lumpárny

12. února 2012

Jmenuji se Eliška a mám koťátko Áňušku. Když si hraje, tak je to spíš jak stádo buvolů než malé koťátko. Nedávno skočila na záclonu a potom skočila na stůl a pak seskočila dolů. Potom si šla hrát ven a když přišla, tak byla celá od bláta.

 

 

Všechno nám poťapkala a ještě se vyválela na koberci. Tak jsem ji šla vykoupat, ale ona se vody naštěstí nebála. Ve vaně si hrála s plastovou kačenkou, kterou jsme ji koupili, kdyby neměla ráda vodu a to by jí potom zlákalo do té vody. Když byla čistá a suchá, tak se rozběhla k židli a začala ji kousat jako nějaký pejsek.

 

Pak běžela na záchod a začala páčkou ho splachovat. Naštěstí tam neskočila. Pak mi vlezla do aktovky a hledala tam mojí svačinu, jestli jsem jí třeba nestihla sníst. Aby dala pokoj, tak jsem jí dala kočičí konzervu. Stejně jsem jí už chtěla dát večeři. Je to hravé koťátko, ale někdy otravné.

 

Potom z toho zlobení už byla unavená a šla silehnout. A já jsem jí řekla krátkou pohádku o malé kočičce, která moc ráda jedla a jmenovala se Garfield. Pak jsem jí popřála dobrou noc a dala jí pusinku na čumáček.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?