Apassionata - magická setkání

7. listopadu 2014

Apassionata - nejúspěšnější evropská jezdecká show se podeváté vrací do České republiky. Tentokrát však s mimořádným programem nazvaným Golden Path neboli Zlatá cesta. Těšte se na magická setkání koní a lidí a romantický příběh vyprávěný v sedlech. APASSIONATA ve dnech 13. a 14. 12. 2014 Praha O2 arena vždy od 14.00 hod.

Dobrodružství a tajemství na vás letos čeká při představení Apassionata, evropské nejúspěšnější rodinné show s koňmi. Tomu již nyní napovídá její název: jmenuje se Zlatá cesta a bude se konat v letech 2014/2015 ve 30 evropských městech - od Prahy po Helsinky.

 

Dlouholetí příznivci show Apassionata si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé. Kromě osvědčené koncepce, uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejměs nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.

 

APASSIONATA například slibuje dosud nevídané kaskadérské kousky jezdců. Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.

 

Publikum zažije při show APASSIONATA krásu, vášeň, vzrušení a humor, vše v jednom. Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě.

 

APASSIONATA okouzluje publikum již více než 10 let kouzelnou kombinací společnéh vystoupení lidí a koní. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí přes 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty.

 

Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí.

 

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA SÁZKOVÁ KANCELÁŘ, A.S.

REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

CENOVÉ RELACE VSTUPENEK: 500 - 1.590,- Kč, DĚTSKÉ SLEVY PRO DĚTI DO 130 cm

Vstupenky již v prodeji.

 

WWW.APASSIONATA.CZ

WWW.LIVENATION.CZ

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?