Aresek a Rexíček

13. srpna 2012

Rexíček už je starý německý ovčák, je mu 12 let a tak jsme mu pořídili malého kamaráda. Jmenuje se Ares a je taky německý ovčák, je mu půl roku. Chtěli jsme, aby se Rexík trošku hýbal a to se nám povedlo. Aresek je strašně hravé štěně, a tak se Rexíček o něho stará.

 

 

Vždycky ráno Aresek přijde za Rexíčkem a otravuje ho, to mu nevadí, protože Rexíček je strašně hodný. Aresek se od Rexíčka hodně naučil a naučil se i od něho škemrat. A tak vždycky, když jíme, tak Rexík už je u stolu a na druhé straně stolu je Ares a tak každý čeká až něco dostane.

 

Vždy, když jdeme s nima na procházku k vodě, tak Ares tam hned do jakékoliv vody skočí. Rexík ho tam chvilku nechá a potom na něho začne štěkat a taky jde do vody, což bez Areska nešel, štěká a štěká, dokud neřekneme, že jdeme pryč. Na procházce Ares loví myšky a někdy něco uloví a někdy ne a když Ares něco uloví, tak to hned sní, fuj.

 

Na půdě máme i kočičky, takže když vylezou, tak je Ares chytá. A doufáme, že Ares nebude po Rexíkovi, protože vždycky, když je bouřka a prší, tak Rexík letí tam, kde uslyšel ten hrom a nebo když je ohňostroj, tak Rexík zase běhá a potom ho ráno bolí nohy. Zatím Ares není takový.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?