Aura

28. srpna 2013

Dne 29.12.2012 se narodila moje fenečka "trpasličího pinče". Toužila jsem po svém vlastním pejskovi, se kterým budu chodit na cvičák a začnu se dostávat do odvětví kynologie.

Koukla jsem na bazoš a zalíbila se mi poslední fenečka z vrhu, která navíc bydlela kousek od našeho města. Přítele jsem přemluvila, že se zajedeme "jenom" podívat a pak se uvidí. Jenže jak už to bývá, feňule, které jsme dali jméno Aura už s námi odjížděla domů. 
Celkem rychle jsme si na sebe zvykli a jak už to bývá, místo pelíšku, který má jen na hračky používá na spaní postel.
Je to hodná holka, která doma nic neničí, snad jen kablík od sluchátek, gumičku na vlasy a nabíječku na telefon. Jsou to všechno drobnosti a když čtu, že pejsci od jiných majitelů jsou demoliční četa, musím se pousmát.
Začali jsme v jejich 3 měsících navštěvovat psí školku, naučila se základní povely a od jejího jednoho roku chodíme i na agility. Mistři zatím nejsme, ale co není může za pár let být.
Toto léto byla i na psím táboře, kde se všem moc líbilo.
A co o ní dále říct, je to pro mně to nejkrásnější stvořeníčko co může být, za nic bych ji nevymněnila. Ráda si hraje, aportuje míčky, peciválkuje a také ráda používá svůj kouzelný hlásek.
Je jako alarm, slyší sebemenší šramot a ihned na něj upozorní a potom návštěvy, které neviděla by nejraději vyhnala hodně daleko od ní. Venku na procházkách si také občas ráda zaštěká, ale to k tomu plemeno snad i patří.
Do budoucna plánujeme pořídit Aurince velkého kamaráda kraťandu, tak snad nebude moc žárlit, protože je hodně majetnická. Cizí pejsek, který se přiblíží ke mně na hodně krátkou vzdálenost, tak ho vyžene.
Jen si přeji, aby Aurinka byla zdravá a prožila s námi nekrásnější roky života a aby překonala, že za pár let nemusí být jediným pejsem v domácnosti, ale jisté je to, že pro mně vždy bude na prvním místě ona. Každodenně mi všechnu moji péči oplácí pusinkami a nekonečnou láskou.

 

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?