Babiččina koťátka - koťátko Chlupáček

3. března 2012

Moje babička měla vždycky nějaké kočky, kterým se každý rok rodila koťata. Na některá si pamatuju, na jiná už jsem zapomněla, obzvláště na ty, kteří žili když jsem byla malá. Ale na kocourka Chlupáčka si ještě pamatuju.

 

 

Dvěma babiččiným kočkám se narodila koťátka současně, obě si je schovaly do skříně a společně o ně pečovaly. Celkem bylo koťátek asi šest nebo sedm, to už si přesně nepamatuju. Zato si pamatuju na malého dlouhostrstého mourovatého kocourka.

 

Ze všech těch několika koťátek mi nejvíce přirostl k srdci právě on. Stejně tak i mojí sestře. Obě jsme měly chlupáčka moc rády. Byl maličký a roztomilý, vzpomínám si, jak jsme ho vyndaly ze skříně (to už byl větší) a on lezl po zemi. Bylo to moc krásné koťátko, které jsme měly moc rády.

 

Proto jsem byla moc smutná, když jednou roztomilý Chlupáček onemocněl. I když bral někaké prášky, stejně své nemoci nakonec podlehl a vzpomínám si, jak jsem kvůli němu brečela. Chlupáček bylo naše oblíbené koťátko, ale jenom jedno z mála, které kdy babička od svých koček měla...

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?