Babiččina koťátka - koťátko Orinka Bigie

4. března 2012

Orinka Bigie byl, nebo spíše je mourovatobílý kocourek, vlastní bráška Ignácka a Milky Gasmie. Je mourovatobílý a narodil se mamince Bělince. Ta si svoje koťata chytře schovala do díry v seně.

 

 

Seno bylo totiž zepředu přehrazeno silnou pytlovitou plachtou, ktetá byla na jednom místě proříznutá a za průřezem bylo vyhloubené hnízdečko, pro kočku jako dělané. Tak jsme taky malá koťátka našly. Jedno babička pojmenovala Ignác, protože na Ignáce se koťata narodila, druhá dve jsme si mohly pojmenovat podle sebe.

 

Jedno kotě jsme chtěly pojmenovat Gasmie, ale k tomu jsme přidaly i jméno Milky, po naší Milkynce. Druhému jsme daly jméno Orinka - po mém milovaném, tou dobou již zemřelém kocourkovi Orinkovi a k tomu jsme mu připojili další jméno Bigie. Podle tohoto kocourka dostal jméno i nás Bigoušek!!!

 

Po jednom dni koťata z pelíšku zmizela a my je půl dne nemohly najít. Odpoledne jsme zahlédly Igiho se svou maminkou u prken při stěne stodoly. Později jsme obejevily i Orinku Bigouška v jejich původním pelíšku a Milkynku Gasmienku na cestě dovnitř do stodoly ze dvora. Potom jsme si hrály s koťátky, která už pod prkny začala se svou maminkou bydlet.

 

Později ale Igi i ostatní vytasili zbraně proti nám a jak rostli, už před námi utíkali, schovávali se, dokonce se s námi prali a vyškubávali se nám, když jsme je chytily. Za čas už se s nimy nedalo "komunikovat" vůbec, jakmile jsme přijeli, Igi a jeho sourozenci mizeli.

 

Potom nám ale zemřel Jaspíček a Zaninka a Bibinka se stratila a tak jsme jeli k babičce Bigouškovi pro kamaráda. Už předem jsme byli rozhodnuté, že to bude Ignácek. Dojely jsme si pro Igínka k babičce... a dál už to znáte, ne?

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?