Baddy a procházka lesíkem

1. listopadu 2015

Byla jsem asi před půl rokem s mojí kamarádkou u nás doma a rozhodli jsme se že vezmeme psi ven na procházku a tak jsme našli obojky a vodítka a vyrazily jsme na cestu. Bylo nádherný počasí, sluníčko krásně svítilo, vítr nám odfukoval z obličeje vlasy a byl cítit nádherný odpolední vzduch ( vůně) přírody, byla to prostě nádhera.

S kamarádkou jsme se celou cestu bavily o tom jak má jezevčice Džesina někdy opravdu zlobí a že mi veterinář říkal že by měla zhubnout atak dále., ona se zas ptala mě na Baddyho kterého venčila ona , Baddy se jí totiž strašně líbil už od prvního okamžiku kdy ho poprvé spatřila. A já jí začla vyprávět jak bratrovi ukradli kolo ze dvora a já se rozhodla pořídit si velkého psa a jelikož jsem ihned nala inzerát druhý den jsme si už jeli vybrat jedno z 9 Štěňátek a vybrali si toho našeho malého uličníka. Mamka v té době byla v Lázních a tak o našem překvápku vůbec nevěděla:) , radi ani nechtěj te vědět jak běsnila když jsme jí ukázali na telefonu fotku naeho nového přírustku do rodiny. Dlouho po té na nás pořád nadávala ale asi po roce se sklidnila a teď se s Baddym i občas náramně pomazlí. Ale zpět k procházce s kamarádkou jsme došli k rybníku kde jsme přelezli malý potok a dostali se na kraj pole a tak jsme si řekli že ho přejdeme jelikož za tím polem je les a že se podíváme zda neporostou nějaké houby a tak jsme tam vyrazily. Šli jsme různě okolo všech stromů a nevynechali ani jeden kout když jsem si všimla že Bady je nějakí neklidný jakoby něco cítil. Po chvíli si kamarádka začla stěžovat že ji táhne různým křovím a že už nemá sílu jít dál jenže než to stihla doříct už plála na konci vodítka za Badym který vyběhl za zajícem který byl schovaný mezi dvěma blízko u sebe stromů a nebyl vidět. Kamarádka plála na vodítku asi 5 metrů a pak vodítko pustila jelikož by ji táhl za ní a toho se bála, Baddy utíkal a utíkal a my volali a volali už jsem se bála že už ho nechytíme , že už se nevrátí a nebo že ho ani nenajdeme ale naštěstí Zajíc se shoval mezi plno stromečků na vánoce a tak to můj Baddy vzdal a utíkal zpět k nám. Byl to velký adrenalin jak pro Baddyho tak pro nás ale byla jsem ráda že to dobře dopadlo a vrátil se ke své paničce :)

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?