Bářin příběh

17. února 2013

Narodila jsem se v Sušici, u mojí maminky Belly a s dvěma sestřičkami a jedním bratříčkem. Jednou si mě odvezli nějací neznámí lidé do svého obydlí. Párkrát jsem zavolala na maminku a sourozence, ale nic. Zkusila jsem to znovu, a to už byli pánové hodně naštvaní.

 

 

Druhý den se mnou jeli na výlet. Do Sušice. Tam chvilku mluvili s mími prvními pány. A pak si mě odvezli zase k nim domů, tentokrát ale s mojí sestřičkou Aidou! Po několika skvěle strávených letech se ale stala strašná věc, Aida se nevrátila. Jednou ráno, když jsem se probudila, seděli kolem ní páníčci, párkrát jsem jí zaštěkala na pozdrav, ale neozvala se. Pak pánové rychle odjeli, a po několika smutných hodinách se vrátili bez ní.

 

Dlouho jsem po ní smutnila a utíkala hledat ji. Ale doslova se po ní slehla zem. Jednou, když jsem umírala smutkem, odjeli pánové na dlouhou dobu pryč, asi tak na šest hodin. A potom se vrátili s malým hnědo-černým uzlíčkem v náručí! Myslela jsem, že je to Aida, ale nebyla. Byla úplně jin, bylo to teprve štěně. Neměla jsem o ni zájem, vnucovala se mi, ale ta neslušnost! Klidně se na koberci vyčurala, a pánové jí dali jen malý výprask, a co jsem dostávala já?!

 

Ale stejně jsem jejímu žadonění podlehla. Byla stejná jako Aida starší, stejná barva, stejné jméno, dokonce i ouško mi čas od času olízla, když mi bylo smutno! Od té doby jsme pořád spolu, zažili jsme mnoho krušných chvílí, když Naši pánové odjeli, ale přece se vždy vrátili a vše bylo v pořádku.

(Tento příběh není smyšlený a popisuje skutečnou událost, chybíš nám, Aido starší!)

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?