Barneyho útěk domů přes dálnici

23. července 2013

Jednoho rána jsme šli do parku k řece, byl tam Barneyho kamarád, s kterým si vždy hraje na volno. Tak jsme je pustili. V klidu si hráli, až najednou chytili rapla (šílenost ze hry), utíkali od nás pryč.

Byli jsme vyděšení, Barneyho kamarád zastavil a vrátil se k paničce, zatímco ten náš furt utíkal kolem řeky. Ztratili jsme ho z dohledu. Běžel přes most a dálnici. Nevěděli jsme, kde je, neslyšeli jsme žádné skřípání aut (pod žádné nevletěl). Ptali jsme se různě lidí, až nám paní řekla, jestli nehledáme psa. Řekli jsme, že ano, říkala nám, že běžel přes křižovatku (dálnici), tak jsme běželi. Pak nám pán (dělník) řekl, že pes běžel kolem a zabočil, tak nám bylo jasné, že čeká před domem a bylo to tak. Když jsme byli kousek od něj, začal utíkat pryč od nás, tak jsme křičeli na lidi, ať toho psa zastaví. Podařilo se. Chytli jsme ho a vrátili se všichni domů. Přidáno: 20 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?