Barouškovo cesta životem

22. března 2013

Byl jsem dvouměsíční klučík, když jsem se dostal do útulku. Moje budoucí panička tam chodila venčit pejsky, kteří neměli domov. Měla doma dva svoje pejsky a tak si nikdy netroufla vzít nějakého domů až do té doby než jsme si spolu padly do oka.

 

 

Několik dní mě chodila venčit jako ostatní až jednou to nevydržela a přivedla si mě domů. Bydlela u rodičů v rodinném baráčku. Počkala až bude útulek zavřený,aby jí rodiče nemohli říct ať mě odvede zpět a pak přišla domů. Rodiče křičeli, a padlo rozhodující slovo, že až druhý den přijde panička ze školy musí mě odvézt zpátky do útulku. Byla z toho moc smutná. Ze školy šla smutně,ale když přišla domů zjistila, že její tatínek si mě zamiloval stejně jako ona a už mě nikomu nedali.

 

Byl jsem jejich miláčkem celých patnáct let svého života. Nikdy jsem nikomu neublížil,ale zároveň jsem byl dobrým hlídačem. Svou rodinu jsem miloval a když se paničce narodila holčička nedal jsem na ní dopustit. Posledních pár let mě začaly zlobit nohy a záda,až jsem se jednoho dne prostě už nepostavil. Paničky maminka mě zkoušela postavit,ale mě to bolelo a tak jsem vrčel. Museli zavolat doktora,který mě přijel uspat. Všichni pro mě moooc plakali, pořád je jim smutno. Teď je hlídám z obláčku a nechci aby byli smutní. Mám vás všechny moc rád!

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?