Baruška

1. prosince 2011

Narodila jsem se jako šesté štěně u maminky v bříšku. Byla jsem plachá, maličká, ostatní sourozenci byli bojácnější, od jídla mě odstrkovali, řeknu Vám, dostat se k maminčinýmu cecíku, kde teklo sladké teplé mlíčko, byla fuška.

 

 

Ale pak jsem zjistila, že mi v tlamičce rostou zoubky a začali jsme dostávat granulky a vodu. Jednoho dne přišly dvě paní, které na nás volaly, mlaskaly. Ostatní se předváděli, nechali se pochovat, ale já se strašně bála. Až jedna z těch paní se schýbla ke mě a řekla, tahle malá se mi líbí.

 

Celá jsem se strachy třásla, ale pomalu jsem se uklidnila, měla příjemný hlas a i ten dotek ruky byl hrozně příjemný. Zvedla mě do výšky svých očí a řekla mi: Ahoj já budu Tvoje panička a ty se budeš jmenovat Baruška. Ta druhá paní mě držela na klíně a hladila mě, protože ta moje nová panička řídila takovou velkou plechovou krabici.

 

Přivezli mě domů, kde jsem poznala zbytek smečky, jezevčici Olinku a kočky. Dostala jsem taky svůj pelíšek, ale přiznám se, že nejlépe mi bylo u paničky v její posteli. Přitiskla jsem se k ní a cítila jsem teplo a věděla jsem, že si mě vzala ta nejlepší panička na světě, mám ji moc ráda, hrajeme si spolu, taky mě učí různým povelům,abych byla šikovná, povídáme si hodně spolu, ráda s ní jezdím autem (to je ta plechová krbice), dostanu kšírky a už vím, že pojedu autem.

 

Uměla jsem se narodit! Už nejsem vůbec bázlivá, je ze mě pěkná tříletá fenka francouzského buldočka. Mám Vás lidi moc ráda, nikdo mi ještě neublížil, i když mi panička někdy povídá, jak jsou někteří lidé zlí. To já mám moc pěkný život a VŠEM ZVÍŘÁTKUM bych přála hodně pamlsků, lásky a zdravíčka!

 

A VŠEM HODNÝM LIDEM přeji taky hodně zdraví a ať nás zvířátka mají rady, ať nám odpustí nějakou tu loužičku, když jsme ještě malé, nějaké to zlobení, odměníme se Vám velkou, oddanou láskou!

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?