Bašta ulovena

10. prosince 2011

Příběh, o kterém Vám tady napíšu, se mi zdá legrační a chci se s Vámi o něj podělit. Jednoho dne si můj tatínek naložil plný talíř knedlíků, zelí a masa k obědu. Těšil se na to dobré jídlo už od rána a tak když přišla dvanáctá hodina, vzal talíř a odnesl si jej do obýváku, protože tam obědvá nejraději.

 

 

Co k dobrému obědu patří je také dobré pití a tak nechal talíř talířem a odešel do kuchyně pro vodu. To ale neměl dělat, protože v tu chvíli ležel na pohovce náš čtyřnohý miláček a když ucítil tu výbornou vůni uzeného masa, neodolal a bez jakéhokoli ostychu ukradl maso z talíře a snědl jej.

 

Poté, co taťka přišel s pitím, si nejprve ničeho nevšiml a začal si pochutnávat na zelí s knedlíkem. Když bylo zelí skoro snědené, bylo mu divné, že ještě nenarazil na maso a v domění, že jsme si z něho někdo dělali legraci a maso mu schovali, se rozhlédl a uviděl olizujícího se psa s tlamičkou celou od zelí.

 

Taťka byl zprvu sice naštvaný, ale stalo se to pouze jednou a naposledy a tak jme se tomu nakonec zasmáli. Přece jenom, důležité bylo, aby našeho hafana po tak velkém obědě nebolelo bříško.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?