Beinka šla plavat

2. října 2010

Byl krásný den a my se rozhodli se jít s Beičou na přehradu vykoupat.

 

Tak jdeme cestami blátivými i suchými až dojdeme na to místo s povoleným koupáním psů. Tak vezmu Beinku a jdu s ní do vody. Ona sama si tam maximálně namočila tlapičky. Když už jsme dostatečně daleko od břehu tak ji pustím a nechám plavat. No dobře držím jí pod bříškem, jen kdyby něco. Beinka samozřejmně ale uplave. A tak plave a plave na břeh kde se oklepe a uraženě si jde lehnout pod lavičku. Tak jí tam nechám teda. Stejně tam teď jsou další psi co se tam koupou a cákají na všechny strany, ale Beinka se kupodivu nežene za nima jak to má ve zvyku na suchu. No tak jsem si ještě trochu s Beiou zaplavala a šli jsme domů. Jdeme jdeme a Beinka je čím dál tím víc špinavá a já se na to nemůžu dívat. Tak po cestě domů už si vymýšlím, jak jí vykoupu. Cestou stihne Beia ještě poštěkat snad půlku vesnice a vyválet se snad v čemkoli.

 

Dojdeme domů, a Beinka se už už vrhá do koupelny a skáče jak pominutá do vany. Tak ji tam teda dám a začnu jí sprchovat. Evidentně si to užívá jak jen to jde. Ehm... Dokud na ní nezačnu patlat šampon. To, už se jí tak moc nelíbí. Ale což z toho, když fénování nesnáší ještě více. Mamka jí musí držet a česat a já fénovat. No, ten den byl sakramentsky dlouhej, ale za to sakramentsky úžasnej!
Já i Beinka jsme si to užily na plný pecky :)))

Majinka

 

Přidáno: 28 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?