Beník

17. března 2012

Včera jsem byla s Roxem na prochajdě. Šli jsme polňačkama, takže se pořádně vyběhal. Sluníčko svítilo, bylo prostě krásně. Konečně jako na jaře. Když jsme šli domů, tak jsme uviděli černohnědého drsnosrstého jezevčíka, kerý si jen tak běhal na volno bez vodítka.

 

 

Poblíž taky nebyl nikdo, kdo by si ho hlídal. Věděla jsem, že tady někdo takového má, ale v tu chvíli jsem si nemohla vzpomenout kdo. Pejsek se nás bál, teda spíš Roxika a tak utekl nahoru do kopce, k naší ulici, ale také k hlavní silnici. Bála jsem se, aby o nesrazilo auto, ta jsem zavedla Roxika domů a zavolala jsem mamce, jestli neví, kdo tady má takového pejska.

 

Samozřejmě, že věděla. Dav lidé - jeden o dva domy od nás a druhý kousek pod naším. Tak jsem šla zazvonit u toho prvního, ale nikdo mi neotvíral. Zjistila jsem, že mám v kapse ještě dva piškotky, tak jsem šla ze pesanem, abych ho odvedla domů, nebo aspoň někam dál od silnice.

 

Pejsek se nechal pohladit, piškotky spapal, ale domů jít nechtěl. Tak jsem ještě jednou doběhla domů a sundala Roxikovi obojek. Vzala jsem i jeho vodítko a běžela zpátky za ním. Ten mezítím odběhl ještě kousek dál, ale když jsem na něj zamlaskala, tak za mnou přiběhl.

 

Přetáhla jsem mu oboje přes hlavu a připla jsem ho na vodítko. Pejsek šel klidně za mnou, ta jsem šla ještě jednou zazvonit k páníčkům. Zase ale nikdo neotvíral, tak jsem zkusila jít ještě k těm druhým. i mi ale řekli, že jejich Asta je v pořádku doma a že tento je Beník od těch prvních.

 

No tak jsem šla zase domů a znovu jsem zavolala mamce, jestli na něj nemá číslo. S Beníkem jsem mezitím bya v kuchyni a rozmazlovala jsem ho dalšíma piškotkama. Po chvilce si pro něj přišel páníček a byl moc rád, že se mu nic nestalo..

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?