Benny - Jak jsem přišel do téhle rodiny

5. června 2012

Jednoho krásného jsem přišel na svět a ještě mým pár sourozenců. Po pár dnech má bývalá panička dala na net inzerát, že nás prodává a na to se chytla jedna slečna. Pak volala mé paničce, že nás přijede omrknout.

 

 

Na druhý den přijela. Má bývalá panička nás vypustila s koupelny a já vyletěl za ní jako první, ale ona nic. Zatím si tam chovala mého bráchu a pořád nic a nic a pak najednou chňapla po mě a bylo vybráno. Má bývalá panička jí všechno vysvětlila, co a jak, dala jí krabici s granulkami a očkovací průkaz.

 

A jak tam pořád takhle kecali, tak mě to zmohlo a u mé nové paničky jsem usnul. Pak nám bývalá panička popřála hodně štěstí a ať moc nezlobím. Tak jsme nasedli do auta a chtěli jet, jenže jsem si pomyslel, že tam všeci zůstali sami a chtěl jsem vyskočit z auta, ale nová panička mě držela pevně.

 

No a pak zavřela dveře od auta a jeli. Po cestě jsem usnul v její šále, pač už bylo chladno, začínala zima. Pak jsme dojeli k takovýmu velikánskýmu domu a vzali mě dovnitř. Doma mě všeci pěkně přivítali a od té doby jsem rád, že jsem přišel do takové rodiny, kdybych šel do nějaké špatné, tak bůh ví, kde bych dneska byl.

 

Jsem tu spokojený, mám tu vše, co k životu potřebuji a hlavně paničku, kterou mám moc rád a ona zase mě a jsem si jistý, že by mě nikdy neopustila. No a to je konec příběhu.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?