Berny na voříškiádě v Probluzi

21. října 2011

S Bernym jsme jeli na voříškiádu do Probluzi. O prezentaci to bylo dobré, protože jsem si s Berným mohla zaběhat agility, což ho pořádně unavilo. Taky cvičák byl docela dost prostorný, takže jsem ho ještě před výstavou, ač byl unavený, šla pořádně proběhat.

 

 

Takže pak když začala soutěž, Bernule šel do kruhu pomalu, což se mě akorát hodilo. Jenže přede mnou byli takoví lidé, kteří, podle mě, byli na výstavě poprvé. Berny se ale předvedl moc krásně. Jenže on nebyl ten správný vořech, takže jsem v téhle kategorii neuspěla. Za to ale uspěl jeden můj kamarád od nás ze cvičáku, kterému jsem to přála. No a já jsem to s Bernym zkusila v šikulovi. Šla jsem na řadu jako druhá, takže jsem už musela jít k pásce.

 

No a pak jsem teda šla na plac a moderátor se mě zeptal na takové ty věci, co se na voříškiádách většinou říkají (jako jak se jmenuje a kolik mu je let). No a potom jsem začala cvičit mojí vyvolenou dogdancingovou sestavu, kterou jsem měla z MČR v dogdancingu. Po několika cvicích moderátor hlásil, že tohle vystoupení stojí za to sledovat.

 

Takže když Berny viděl, jak si na něj všichni dívají, cvičil mnohem lépe (což je jeho obvyklým chováním, když je na něm upřena pozornost, všechno mu jde mnohem lépe). Po vystoupení jsem si řekla, že to byl docela dobrý výkon a že na to, že kolem byla hromada psů, až vynikající a zároveň jsem sledovala výkon Anety Polesné se Semíkem, šeltií, které znám z Krucemburka, kde mě porazily také v šikovnosti.

 

Ale nakonec to dopadlo pro mě na výborně. Takže výsledky: 3. místo Martina Komínová s Erikem (přála jsem jim lepší umístění a nikdy mě takovéhle pořadí nenapadlo), 2. místo Já a Bernýsek (ani jsem to nečekala) a 1. místo Aneta Polesná a Semík.

 

No takže jsem pobrala hromadu výher a ještě se zastavila u jednoho stánku, který byl na cvičáku a tam jsem si koupila činku na obedienci, abychom mohli s Bernilem trénovat. Berny je prostě náš malý šikulka!!!

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?