Berny na závodech v dogdancingu 3.9.2011

18. října 2011

3.9. jsem byla dogdancingových závodech v Hrádku nad Nisou, které měly název Král Freestylu.

 

 

Po prezentaci jsem pak procvičila Bernýska a šlo mu to moc dobře. Potom začala soutěž samotná a asi za 10 minut jsem šla na plac já. Berny se soustředil, ale odbýval skoky a místo přeskoků přes nohy si tam parkrát udělal svoje oblíbené odrazy a když jsem je po něm chtěla, tak si zase usmyslel, že je nebude dělat. No prostě si sestavu přispůsobil sám.

 

Takže celkové umístění bylo 10. místo z 15. Což je pro mě úspěch, protože na minulých závodech jsem byla na 17. místě a později na 15. místě. Ale nakonec jsem ještě dostala malý pohár, a dvě tašky plné cen za děti do 15 ti let (1.místo).

 

Takže jsem z vyhlášení nesla tolik tašek, že jsem je nemohla ani unést (jedna od Pro Pacu a byly v ní granule stejné značky, pak ještě jedna igelitka s obrázkem psa, taky nadutá výhrami, a potom asi 3 kilový balík zátěžového pro Pacu, a pohár (malý ale za to nejvzácnější, že všech co mám)! Spokojení jsme s Bernýskem odjížději domů a měli jsme také proč.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?