Berny v ZOO

7. listopadu 2011

O víkendu jsem s Bernýskem jeli do Dvora Králové nad Labem do ZOO. Už jsem měla po dogdancingových zkouškách, kde jsme sice neuspěli, ale Bernymu nebylo moc dobře a bylo to na něm vidět.

 

 

Nicméně dnes už na tom byl dobře a chtěl, abych mu házela aport. Takže to bylo bez problému. Jako naše první zastávka byla u dlabání dýní, která se jmenovala Týden duchů. Já jsem si tam jednu vydlabala a pak jsem se šli podívat na zvířata. Naši první zastávkou byli psi hyenovití a pak jsme šli směrem k pavilonům a potom na safari.

 

Cestou jsme si udělali pár fotek i s Bernýskem, z toho několik ve velké dýni, ve které byla sláma, pod nádherně červeným stromem nebo u dýní, kde jsme zkoušeli různé dogdancingové pózy (mezi nimi třeba trpaslík, panáček, hop,...). Dokonce jsem zkoušela celou sestavu a to na jednom odlehlém místě, kde ani nechodilo moc lidí, jsem si ho pustila z vodítka, navedla na pamlsky a začala cvičit.

 

Zacvičil mě to moc krásně, soustředil se na mě, i přesto, že šli kolem malé děti i dokonce jeden pes. Pak jsem si udělali procházku k surikatám a velbloubům, zebrám. Chtěli jsme se s Bernym vyfotit u velbloubů, ale Berny, i přesto, že jsem ho měla v náruči, začal tak štěkat, že jsem museli jít pryč.

 

Stejně se zachoval i u tygra, ale tam jsme alespoň pár fotek stihli. Pak jsme si dali jídlo a jeli jsme domů a já jsem byla ráda, že Berny neměl náladu na dovádění a šel si odpočinout. Bylo toho na něj přeci jenom trochu moc.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?