Bernýskovo vyprávění - Silvestr

24. ledna 2012

U páníčků jsem už dva roky a vloni jsem proto oslavil svůj první Silvestr. Je pravda, že teď už jsem to bouchání petard tak neprožíval jako když jsem byl ještě půlroční poblázněné štěně.

 

 

Asi před pátou hodinou mě panička ještě šla naposledy vyvenčit, protože už v loňského Silvestra ví, že jsem na ohňostroj reagoval dost poblázněně. Stihli jsem to a asi po hodině jsme se vrátili z procházky domů. Potom jsem dostal misku granulí s masem k večeři a šli jsem nahoru do bytu, kde panička zapnula televizi, aby mě trochu uklidnila, protože ze sousedství se začali ozývat první petardy.

 

Panička si se mnou začala hrát, ale já jsem vůbec nechtěl. Zajímalo mě jediné. Co se děje venku a jestli jsem to náhodou už někdy neslyšel. No a pak jsem se pustil do štěkání směrem k oknu a nebyl jsem k utišení. Takhle jsem tam vydržel štěkat asi čtvrt hodiny než mi došlo, že se s tím nic neudělá a tak jsem si šel lehnout k paničce do postele.

 

Vzbudil jsem se asi v jedenáct hodin a nestačil jsem se koukat, co všechno je tam jinak. Fakt byl, že jsem chtěl ještě spát a probudilo mě bouchání ohňostroje. Takže nebýt něho, nejspíš bych celý Silvestr a Nový rok prospal. Panička právě dochystávala stůl a mňamky. Druhá panička zatím v klidu spala a tak jsem jí šel probudit. Potom mě ale z celého toho jídla zaujmuly hlavně chlebíčky, na kterých byla šunka - můj oblíbený pamlsek za cvičení.

 

Pořád jsem tam čekal, že něco dostanu a jednu chvíli paničce i přišlo, že si pro ní chci vyskočit na stůl, což by byla pěkná tragédie. Než jsme se nadáli, byla půlnoc. Páníčci si připili na zdraví a já jsem si zatím doběhl do druhého pokoje, kde jsem začal štěkat jak nejvíc jsem uměl. Když tam panička přišla, tak si mě vzala do náruče a když jsem už nakonec věděl, že to nic není, byl jsem konečně ticho.

 

Jinak mě ale panička pěkně naštavala, když mě chtěla dát oslaveneckou čepici, kterou já totálně nesnáším. KRÁSNÝ NOVÝ ROK PŘEJÍ BERNÝSEK S PANIČKOU A CELOU NAŠÍ SMEČKOU.

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?