Bernýskovo vyprávění - Vánoce

8. ledna 2012

Letos jsem s páníčky oslavil už mé druhé Vánoce, a proto jsem už taky předběžně věděl co znamená to, když panička zdobí stomek nebo peče cukroví. Znamená to, že tady jsou zanedlouho Vánoce.

 

 

Jednou asi dva týdny před Štědrým dnem jsem slyšel, jak si paničky povídají o tom, co by mě měli koupit za dárek. Jenže když byly paničky nakoupit nějaké ty dárečky a viděl jsem, že je ukládají na půdu, tak jsem to tam šel prohledat.

 

Kromě toho, že jsem našel ponožky, se kterými jsem si hned začal hrát, protože to je moje oblíbená hračka, jsem tam ještě našel krabice s lineckým cukrovím a nakonec se mi podařilo vyčmuchat i ty dárečky. Jenže jsem tak přesně nevěděl, co z toho je pro mě. Viděl jsem tam frisbee, pelíšek a velkou krabici, kterou se mi bohužel nepodařilo zničit, abych mohl zjistit, co v ní vlastně je.

 

Potom tam ale přišla panička a našla panička a to zrovna tehdy, když jsem žužlal ponožky, které měl dostat k Vánocům páníček. Asi týden po tom jsem jel s páníčky koupit stomek a páníčci se tam museli začít hádat, protože každý chtěl nějaký jiný. Nakonec se teda dohodli.

 

Den před Štědrým dnem ho panička zdobila, ale já jsem zatím věnoval větší pozornost těm malým, ze kterých jdou líp sundávat řetězy. Když byl stromek ozdobený a zbyl nám ještě čas, tak jsem šel s paničkou na procházku do lesa. A ráno jsem se probudil a chvíli jsem si hrál s paničkou a potom jsem paničce skočil do postele a tam si lehl a nechtěl jsem se hnout.

 

Když mě ale panička zavolala, že se jde ven, tak to jsem hnedka běžel. Oběd a potom už dlouhé čekání na večer a tak panička řekla, že si můžeme zatancovat a zacvičit a tak jsme začali cvičit. Potom byl už večer a všichni šli k večeři a já jsem si šel lehnout na místo a tam usnul.

 

Pak šli páníčci ke stomečku a museli mě vzbudit a já jsem utíkal za nimi jako smyslu zbavený. Dárečky jsem rozbalil jako první, protože jsem podle toho jak voněli poznal všechny, které byly moje.

 

Takže jsem dostal spoustu pamlsků, hraček a potom to frisbí, o kterém jsem věděl už dávno, pelíšek a panička dostala pamlskovník, knížky o výcviku a nový klikr. Tak takhle jsem si užil svoje druhé Vánoce a už se moc těším zase za rok.
Ňafi,Ňaf Bernýsek.

 

 

 

Přidáno: 54 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?