Bertík a kuřátka

13. června 2011

Kdysi jsme bydleli u babičky a tam jsme měli jorkšírka. Jednou jsme se stěhovali a Jorkšírka Bertíka jsme tam museli nechat, ale měl se tam líp, měl tam dvorek a mohl běhat venku, protože my bydlíme ve městě. Babička nebydlela daleko, tak jsem k nim jezdívala.

 

 

Babička má slepice, perličky, rybičky, kočky, psa čau čau a jorkšíra Bertíka. Loni na jaře měla babička kuřátka, museli jsme je vzít domů a nechat u kvočny jen ty vajíčka, aby ta kuřátka nezašlápla. Měli jsme je doma v hrnci zabalené v dece a já jsem si je brala do rukou a hrála si s nimi. Mysleli jsme si, že Bertík záviděl. Stále chtěl za nimi, ale když jsme je dali k Bertíkovi, tak furt hrabal do deky packou.

 

Po obědě jsme šli ven na zahrádku. Bertíka jsme nechali doma, ale zapomněli jsme dát pryč kuřátka. Asi za hodinu jsme se vrátili a když jsme přišli do kuchyně, ležel Bertík v pelíšku a u něho byla kuřátka. Bertík je zahříval a staral se o ně, ještě dnes se Bertík kamarádí s těmi slepičkami, která byla kuřátka, o které se staral. Dodnes nevíme, jak se dostala kuřátka do Bertíkova pelíšku.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?