Beruška a Tomík

14. prosince 2010

Naše babička má siamskou kočku jménem Beruška, s velkým mateřským pudem.

 

Když slyší brečet malé dítě , okamžitě přiběhne a začne mňoukat. Zdálo se nám že by beruška potřebovala kočičího kamaráda nebo kamarádku. Podívali jsme se po inzerátech. Po dlouhém hledání jsme narazili na inzerát na kterém bylo napsáno že prodají siamského kocourka.

 

Bylo to blízko našeho bydliště, tak jsme zavolali na telefonní číslo z inzerátu a bylo sjednáno, za týden jsme pro kocourka jeli. Když jsme přijeli a viděli vyhublého a špinavého kocourka bylo nám ho líto. Zaplatili jsme a jeli domů. Tam jsme kocourka vykoupali , usušili a dali mu najíst. Druhý den jsme ho odnesli k babičce. Nejdřív babička s dědou nechtěli o kocourkovi ani slyšet a že jim prý stačí jedna kočka. Nakonec ale neodolali krásným modrým očím a kocourka si nechali.Pojmenovali ho Tomík a za pár dní byl z něho kocourek plný energie.Beruška vzala Tomíka dobře a starala se o něj jako o své vlastní kotě.Do teď to jsou nerozluční kamarádi.

 

Přidáno: 18 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?