Beryl - jak mi poprvé zachránil život

8. prosince 2011

Bylo mi již přes třicet, když jsem se rozhodla, že si rozšířím vzdělání. Bylo to velice náročné a ze závěrečných zkoušek jsem se fakt hroutila. Udělala jsem je, a patřičně to oslavila, samozřejmě i alkoholem.

 

 

Po té oslavě jsem hodně zvracela - nervy, alkohol. Druhý den jsem byla "nadoraz", ležela jsem a pospávala, přičítala jsem to oslavě. Vůbec mě nenapadlo, že by se mohlo dít něco zavažného. Berylek po mě stále lezl, mňnoukal, olizoval mě, ale na to jsem byla zvyklá.

 

K večeru už začal vysloveně vyvádět, nedal mi pokoj. Skákal po mě, lítal po bytě, shazoval věci, drbal peřinu, sedačku... Myslela jsem, že chce jíst nebo vynést WC. Kvůli němu jsem se pokusila vstát a ono to už vůbec nešlo. Doslova z posledních sil se mi povedlo přivolat pomoc.

 

V nemocnici mi řekli, že se mi zvracením natrhl jícen u žaludku a já jsem pomalu a bezbolestně krvácela do žaludku. Ztráta krve byla tak veliká, že o hodinu později už by mě nemohli zachránit. Díky ti Berylku na tvůj měkký obláček.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?