Bessy, kde jsi?

11. července 2012

Je pondělí a já s Bessy jdeme k veterináři, který pořád odkládá očkování. Když mu říkáme, že má trochu průjem, očkování zase odloží. Bessy dostává s sebou dietní granulky, pár prášků a oranžovou tekutinu v injekci, která jí moc chutná. Jedeme výtahem do bytu a Bessy nám začíná pomalu polehávat.

 

 

Beru ji do náručí a odnáším do pelíšku. O 2 hodiny později se Bessy vzbudí a tudíž jdeme ven. Doma jí dávám napít, ale odmítá. Strčím ji granulku do tlamičky, ale slečna si ji odnese a vyplivne. ,,Bessyno, já tě viděla! " povídám. Koukne se na mě, jako kdyby si pro sebe říkala: "No jasně."

 

Zvoní pošťačka a musím dolů. "Buď tu hodná!" houknu na ní. Letím dolů po schodech ke dveřím, aby mi malá moc nepištěla a neškrábala do dveří. Přebírám zásilku a jako o závod skáču ob tři schody nahoru do bytu. ,,Bessy, kde jsi?" volám na ní. Poslouchám, odkud se zanedlouho ozve zvuk ťapajících nožek. Nic. "Bessy!"

 

Pořád nic. No, snad mi nemohla utéct dolů. Jsou to velké schody, to by nemohla sejít. Letím dolů jak splašená, protože náš panelák mi připomíná trochu psí hotel, taky aby se nedostala do problémů s nějakým pejskem. "Bessynko, kdepak jsi?!" volám a mlaskám na ní. Nic.

 

Po půl hodině hledání se skoro s pláčem v očích vydávám pomalu po schodech nahoru. Otevírám dveře, sundavám boty, dávám je do botníku a "Bessyno, co tu děláš? Ty malá potvoro, ty trhači můj malej." povídám jí.

 

Bessy nám spala v botníku za botami. Uff. Od té doby jsme jí tam nechali ručník a když chce být mimo dění, vleze si tam. K večeru jsem to vykládala mamce a ta se hrozně smála. No vlastně i já!

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?