Běta & Mary = Proč....?

5. listopadu 2011

Velmi mě zajímá, proč Mary a Bětka nejsou kamarádky až tak moc, ale drží spolu. 2. listopadu jsem šla s Mary na procházku. Vzala jsem stopovačku. Šly jsme. Najednou mě napadlo, že bych vodítko nemusela mít v rukou, mohla bych jej mít omotané kolem zad.

 

 

Nějak jsem to omotala. Najednou jsem se až lekla, že za námi šla Bětka. Řekla jsem si: "No tak jo, půjde s námi i Běta. Třeba se za chvíli otočí a půjde sama domů." Vyrazily jsme všechny tři. Běta poslušně za námi klusala jako koníček. Zase mě napadlo: "Co kdybychom nemusely chodit..." a já lehce pobídla Mary k běhu a přitom jsem říkala jako koňovi: Heyáá, Heyáá!!

 

A ona běžela jako vítr a Bětka pelášila za námi rychlostí světla. Za několik minut jsme byly všechny tři na kopci, páni to byl výhled. Nebyla jsem na tom kopci poprvé, řekla jsem to jen tak. Dolů jsme ale klusaly nebo jsme šly, protože už jsme nemohly běžet.

 

Včera jsem byla taky s oběma na procházce, kolem šly paní a jeden starší bígl. Ten na Bětku štěkal jako blbý, Běta se ho bála. Já už jsem s Mary šla nahoru a Bětka potom opět za námi pádila. Jenom nechápu, proč třeba nespí spolu v pelíšku, ani si spolu nehrají. Alespoň se navzájem snáší a jeden druhou nezabíjí!

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?