Betynka uprchlík

13. ledna 2011

Jednoho dne když sme vstávali tak tatínek navrhnul že by jsme se mohli jít projít někam do hor.Tak jsme navrhli Bílé Karpaty.Samozdřejmě sme nezapoměli na naši Betynku a našich deset roztomilích štěnoušků.Když sme se rozhodli vyjít tak z nějakého záhadného důvodu jsme Betynku nemohli najít.

Tak jsem se rozhodl že Betynku půjdu hledat.Dlouho to netrvalo a už byl večer,a Betynka nikde.Najednou když sem vycházel po louce tak jsem uslišel nějaké šustění v keři.Nakonec z keře vyběhl zajíc a Betynka za ním.Sice sem na Betynku volal jenže ona si mě ani nevšimla.

Tak sem se rozhodl že uš toho nechám a půjdu domů.Když sem došel tak sem uvyděl jak Betynka leží se svími štěnátkami v kotci.Jenže neš sem stačil dojít domů tak už byla noc a já jsem jenom dal Betynce a štěnátkom granule s mlékem a pak uš jsem si šel lehnout i já.Na druhý den jsem se probudil až v půl dvanáctej.Protože když se nám včerejší výlet do hor nepovedl tak sem řekl že by sme mohli jít.Tak se nám to konečně povedlo a tak sme vyrazili.

Naložili jsme do auta Betynku štěnátka.Auž sme vyrazili a blížili se k cílu.Hned na začátku trasi byla malá hospůdka kde jsme si na občerstvení koupili pitíčka.Naše Betynka byla v autě a my jsme se dali do výstupu.Ale co by tobylo za výstup bez našich psíků.Tak sem teda ještě zaběhl pustit Betynku a štěnátka a mohli jsme uš jít.Po pár Km.nám začínalo být čindál tím víc větší dusno.Pochvilce jsme v dálce uvyděli samotný vrchol hory.Uš nám zbívalo jen pár metrů a jsme na samotném vrcholu.

Myslím si že i Betynce se tžo líbylo.Apak jsme uš došli domů a skončil den začala noc a my jsme šli spát.

 

Přidáno 45 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?