BEZĎÁNKOVÉ

1. ledna 2013

Přátelé, je to asi měsíc, co mamísek objevila při procházce na začátku zahrádkářské kolonie skupinku sedmi odrostlých kočinek. A i když je krátce po operaci páteře, tak hned druhý den tam šla kočičky nakrmit a dělá to dodnes.

 

 

Dneska 1.1. tam šla s obavami, protože včera se tam hodně střílelo s rachejtlema, ale už jí jedna "želvinka" běžela naproti. Když přišla na místo, kde kočičky žijí, je to pod polorozbořenou deskou od nějaké kůlny, tak kočičky začala volat. Během chvilky přiběhly ze spoda pod jejich skrýší další dvě želvinky, ale zrzkové a mourinka se neukázaly. Když se kočinky nabaštily, tak se přišly pomazlit a mamískovi bylo divné, odkud to přiběhly, tak se šla opatrně podívat za to polorozbořené a tam...

 

Tam si představte, byly čtyři polystyrenové bedýnky vystlané senem. To tady mamíska dostalo, takže tam stála, koukala na ty bedýnky a slzy se jí koulely jako hrachy. No a když odcházela domů, tak kočičky běžely za mamískem a ona je musela zahnat, aby nedošly na hlavní silnici a nepřejelo je auto. Takže se nám domu vrátila ubulená, ale šťastná, že není sama, komu kočičky nejsou lhostejný.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?