Beze stopy zmizel

21. února 2012

Jednoho teplého a slunečného dne si celá rodina vyšla na zahrádku, která je kousek od našeho paneláku. Já, sestra, bratr, rodiče a prarodiče a hlavně náš milovaný psík Xiťoušek.

 

 

My sourozenci jsme se koupali, opalovali, ale i rodiče se opalovali a koupali v bazénu. Babička a děda byli ve stínu a povídali si s rodičemi nebo s námi vnoučaty. A mě už to moc nebavilo furt se koupat a opalovat, tak jsem si řekl, že půjdu něco pracovat. Ani ne za půl hodinky bylo kolečko plné bordelu a tak jsem ho šel za branku vyhodit.

 

Ale nějak jsme zapomněli na našeho mazíčka Xita. A tak můj brácha volal Xit, zmizel a opakoval to do kolečka. Mysleli jsme si, že si dělá blázny, ale nedělal. Na zahrádce nebyl ani nikde před zahrádkou. Já s bráchu jsme brečeli, ale i sestra na tom nebyl nějak vesele. No a rodiče v tu chvíli snad dostali ten nejrychlejší plán, všichni jsme se rozdělili.

 

Já jsem šel tam, kde bydlíme my. Sestra s bráchou hledali u zahrádek. Taťka s mamkou hledali nad zahrádkami. Prarodiče zas tam, kde bydlí oni. Hledání travalo skoro hodinu a půl. Bylo navíc strašné horko a mě se vůbec nechtělo ani hledat v očích pných slz jsem se vracel zpátky na zahrádku.

 

A doufal, že Xit bude na zahrádce, ale marně. Přišel jsem jako první na zahrádku a můj milovaný Xit nikde. Za nějakou dobu se vrátili všichni ostatní. Nikdo ale Xita neměl. Chvíli jsme si odpočinuli a šli opět hledat, ale tak, že si všichni vemou mobil, kdyby z nás někdo Xita našel.

 

Po čtvrt hodině volal taťka na můj mobil a já tu veselou zpravu poslal dál. XITÍK se našel. Jak všichni přišli na zahrádku, nejprve dostal Xit vynadáno, ale potom jsme byli rádi, že se našel.

 

Jak to vše bylo? Já jak jsem šel vyhodit bordel, nechal jsem dveře sice zavřený, ale nedal na háček. A tak Xit vzal roha. Kde vlastně byl? Udělal si malý výlet na zámek. Kdo ho našel nebo jak se dostal zpět?

 

Naštěstí ho našla mamky kolegyně z práce a tak ho chěla vrátit. Jenže taťka je uviděl a zdálo se mu to na Xita, ale nevěděl, kdo je ta paní co Xita nese. Až potom když přišla blíž. Jsme moc rádi že se mu nic nestalo.

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?