Bob vypráví 2

18. září 2013

5. října 2011 Páníček mi koupil novou hračku, takový tvrdý míček, bolí mě z něj tlama až ke krku. No a pak mi ho pořád bral a říkal:“Moje!“ Tak nevím, koupil ho mně nebo sobě?

Taky jsem mu ho nenechal a pořád jsme se o něj prali a já vyhrával, nenechal jsem mu ho.
Pak jsem chtěl, aby mě s tím míčkem vyfotil, ale zase říkal, že je těch fotek už moc a – bla, bla, bla… pořád se mu něco nelíbí.
Taky jsem měl klíště a páníček ho ne a ne vyndat. A to jsem ležel hezky na zádech, ani jsem se nebránil, jen mi trochu škubala pravá noha, když už to trvalo dlouho a začalo mi v ní brnět. Nevím, jestli je páníček takový nešika nebo to schválně dělal tak dlouho, abych si myslel, že je to hodně složité a namáhavé Nějak to nechápu. No, ale pak koupil nějaký jiný nástroj a s tím to šlo rychle, už to pitomý klíště nemám. Asi mu to někdo poradil.
Začal jsem dostávat víc granule, páníček mi už tolik nevaří. A přitom to vařené mi o moc víc chutná! Že by mě už páníček neměl tolik rád? Ale to si nemyslím, pořád si se mnou hraje, vozí mě na zahradu a nechá se i trochu kousat, i když mě často okřikne: „Bobe, to nesmíš, kousat mě!“ Dneska jsem ale zase dostal masíčko se zeleninou a k tomu rýži. Spapal jsem plnou misku a schválně jsem ji dlouho vylizoval a přitom pokukoval po páníčkovi. Byl jsem zvědavý, jak je chápavý – a je! Nandal mi ještě jednu porci a i tu jsem spapal a misku pořádně vylízal. Páníček říkal, že když to tak budu dělat dál, brzy tu misku prolížu a bude mi muset koupit novou. Ale to asi jen tak kecá.
Pořád po mně něco chce, teď mě zase volal z pelíšku a v ruce držel takovou věc, ze které se vysouvá nějaký plech a říkal:“Bobe pojď? Změřím tě“. Jenže já se té věci bojím a tak jsem nešel. Pak páníček odešel a přišel s takovým kulatým klacíkem a nabízel mi piškot. Tak to se nedá odolat, zvedl jsem se a šel k němu. On mi ten klacík dal vedle těla a říkal: „Teda Bobe, ty už jsi vysokej pes!“ Pak přinesla teta odnaproti nějaké maso (to bude určitě pro mě, huráááá!) a jak jsem stál venku, tak mě páníček změřil i na délku. No, rostu, tak ať se nediví.
Teď dával to maso do toho hrnce, co syčí a slyšel jsem jak říká: „Paráda“.
No, jestli z toho bude to, co jsem dneska ráno papal, tak taky říkám PARÁDA! Bylo to moc dobrý! A doufám, že si páníček nemyslí, že mi to sežere, to teda ne, to si ohlídám!
Venku je dneska tmavo, nevím proč. Někdy venku něco svítí, dneska ne. Nechápu to, ale co, je mi to jedno. Akorát že dneska asi nepojedeme na zahradu – otrava.
Nemám moc rád, když na mě páníček ve vaně hází vodu. No a představte si, že se mi už stalo, že jsem se šel ven vyčůrat a někdo na mě shora lil vodu, jako když páníček na zahrádce, co jsme měli dřív, kropil zeleninu. Jen nevím kdo a proč kropí venku mě. Ale ne vždycky. Že ho to baví, takhle mě zlobit.
No, chtěl bych toho ještě tolik říct, ale páníček zase: „Bobe, tak už konči, je třeba taky něco dělat“. Poslední dobou to sám nějak nezvládá, tak mu musím někdy radit a naznačovat, co má dělat a co od něj chci.

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?