Boj o kočku.

27. srpna 2010

Tak jsme se konečně přestěhovali do většího bytu. Žijeme spolu 4 členové, táta, máma, já a moje sestra Petra. Ta je ještě malá, ale generál. Když jsem se konečně zařídili a všechno upravili k mámině pohodě, tak jsme se začali domlouvat, jaké zvířátko do bytu.

Rybičky už máme, pejsek by vyžadoval příliš mnoho času. A ten nemá nikdo z nás. Táta je pořád v práci, máma má náročné povolání a stále něco někde studuje mimo, sestra je malá. Já mám svůj sport. Ale bylo by hezké, mít se s kým pomazlit, když na to lidi nemají čas nebo chuť.

 

A tak jsme přemýšleli a přemýšleli. Máma nemá ráda hlodavce, prý má stejné zuby jako oni /předkus/, takže by jim konkurovala v hlodání. Tak ty taky ne. Ptáky nechce táta, že mu budou peříčka lítat do jídla, a to on nemá rád.
Nakonec jsme všichni kromě táty usoudili, že nejlepší bude kočka. Ta je samostatná, nepotřebuje každý den venčit a chodit na procházky, ale budeme mít i dost času na to, abychom si s ní hráli a mazlili se.

 

Nejprve jsme si vybrali u máminy kamarádky černobílé kotě - kočičku. Ale nějak to nedopadlo, ani nevím proč. Ale ta stejná kamarádka jednoho dne dovezla malou, bílo-mourovatou kočku. Prý je májová, moc hodná a hlavně, je jen moje, protože jsem se zlepšil ve škole. Máma jí totiž říkala, jak bojuju úporně s písmenkama, jak se mi pletou, ale od té doby, co jsme měli slíbenou kočku, tak jsem zapnul všechny síly a trochu se to zlepšilo. Takže kočka jako odměna.

 

Spolu s koťátkem dovezla i kaďák, písek do něj a konzervu, aby se najedla. Byla vystrašená, ale krásná. Pojmenoval jsem ji Shakira, protože její písničky se mi v té době docela líbily.

 

Od té doby máme kočku. Sice více chodí za mámou, ale je moje a já se rád o ni starám. Pořád je hodná a mazlivá, naučila se spoustu kousků. Sestra ji vozí v proutěném kočárku a ona tam vydrží! A tak jsem rád, že jsme si vybojovali micku a že ji máme do dnešního dne.

 

Přidáno: 48 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?