Bolest a trápení / Pohoda a radost

18. května 2011

Povím vám, jak jsem skončil v útulku. Když mě nějací zlí lidé vyhodili z jedoucího auta, tak nějaká hodná paní, která byla svědkem zatelefonovala pro pomoc. Naložili mě do dalšího auta a odvezli do takové velké budovy, které všichni říkali psí útulek.

 

 

Tam mě ostříhali, odblešili a bůh ví, co se mnou ještě dělali. Potom mě dali do kotce, všude kolem mě v jiných kotcích pobíhali jiní psi, kteří tam byli většinou zabydlení a už to tam znali. Dali mi jídlo a pěkně se o mě starali. Jednou přišla paní s vodítkem ke kotci, povzbudivě mi řekla "tak pojď", vzala mě za obojek a připnula na vodítko. Odvedla mě k hlavnímu vchodu, kde mě postavila do řady ještě s jinými psy. 

 

Jedna paní si údajně měla vybrat, koho by si vzala na procházku. Vybrala si mě. Po návratu z procházky se ta paní rozhodla, že si mě vezme. Šel jsem s ní do nového domova. První noc si mě vzala babička. Ráno jsem se probudil a babička mě odvedla do mého nového opravdového domova. Když mě přivedla, tak ti lidé, co ona zdravila a oni zase ji, tak byli poněkud překvapeni, asi o mě nevěděli. Ale když jsem se rozhlídl a uviděl jsem krásnou obrovskou zahradu s velkým bazénem, upraveným heboučkým trávníkem. 

 

To nebylo všechno. Ti lidé mě tak vítali a hladili, čekala mě spousta překvapení. Třeba, že najednou vylítla holčička, která si se mnou začala hrát, byla to totiž moje nová panička. Naučila mě poslouchat, chodila se mnou na cvičák, kde jsem potkal spoustu psích kamarádů. Teď cvičím s ní doma na zahradě a hraju si se svými velice dobrými kamarády. A to bylo to druhé překvapení, s kocourem Vancem a kočičkou Nessou, v té době ještě s Barunkou, která nám tohoto roku na jaře umřela. Taky chodím k jedné hrozně hodné paní, která má stejného pejska jako jsem já a ta mě profesionálně stříhá, protože má salón. Už se těším na léto, abych se mohl koupat v bazénu s paničkou. Mám se jako v bavlnce.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?