Brigit

30. ledna 2015

Je to skoro pravdivý příběh i nu sem si ho zlepšila takže čtěte. Jednou se narodilo na pasece krásné hříbě majtel pan Hanc byl velice rád že jeho kobylka porodila na jeho narozeniny to byl ale dar. On hned volal Olympie porodila a pak zavolal veterináře řekl že je to kobylka a on řekl moje dcera by také měla narozeniny bude to Brigit se slzami v očích mu připoměl ten den kdy stratil manželku a dcerku dyž mu jely pro narozeninový dort .

Ale to je minulost chvíli přemýšlel o jestly má Brigitku jednou prodat . Pečlivě se o obě staral dával je na paseku každý den čistil je každý den chtěl aby se měli dobře pak viděl inzerát prodávám dvouročního hřebce Juana Plemeno Lipicán on okamžitě si ho jel koupit když zaplatil sedl na koně a jeli domů ale Juan byl zlý hřebec který nenáviděl lidi a proto schodil Hánce. Hanc umřel na místě jeho koně a statek zdědil syn Martin . Martinovi bylo 37 byl dobrý manažer a měl velkou a spokojenou rodinu o Brigit a její matku se staral ale Brigit prodal aby se měla líp koupil si jí Karel měl koně Lociku tažného koně ale už byla stará atak hledal koně mladého který by vozil lidi po městě a našla se tu Brigit . Brigit byla mladá kobylka která veřila svému pánovy byli nerozluční oba si věřily ale jednou jely po městě a jeden chlapec spadl skola a měl otřes mozku jela pro něj záchranka když Brigit ten divný zvuk uslyšel byla nervozní s cela neohebná Karel jí řekl neboj to zachranují chlapečka . Brigit byla pak zase v pohodě . Až přijely Karel dal vodu Brigit a postaral se o Lociku a když se Locice dny krátily zůstaly jen spolu občas chodil brzkého rána se podívat na oblohu a viděl tam Lociku když šel se postarat o Brigit dál jí vodu a chtěl dojít pro jablka a ještě předtím jí vyččesal a pohladil jak to má ráda lidé kolem se dívaly na Brigit a když se Karel vracel upadl a Brigit k němu přiběhla a olízla ho a věděla že je něco špatně řechtala a když Tereza a Justin to uslyšely Tereza řekla to je přeci Brigit a Justin ooo Karlovy se něco stalo a i hned zavolaly záchranku Brigit zase uslyšela ten divný zvuk. A Tereza se zeptala co bude sní a Justin řekl vodu tu má a trávu také a přístřešek také má vše když si jejího pána odvezly šla jinam a říkala si on se vrátil za pár dní se konal pohřeb . Můj pán se vrací ale kam ho odnášejí . A ten den přijel Pedro a zeptal se tak co Brigit tvůj pán nás opusil je mi to líto ale ty budeš mít určitě někdy dobrý život . A pak přijel Huba na motorce a zeptal se mohu si toho koně odkoupit Pedro jestly o koních víte lépe než já tak klidně já o nich nic nevím jen vím že jsou to koně . O jistě vím o nich vše že prý táhly místo vozu traktor a že jsou moc dobrří ., Tak pane mám smlouvu hned si jí můžete vzít a očekával bych peníze . A kolik to bude . No zdá se že bude celkem levná 30 tícic . Cože vždyt já nemám an vlastní bydlení na koně také vůbec ! No tak mě to budete splácet tak naschle . Když si Brigit odvedl stavil se za kamošema a řekl tak a týpci a mám koně dívejte . Ty máš koně a oo fakt ? Vždyt si takový blázen do motorek !
Ale chlapi to je jedno bude mít hříbata a já penízze krásný život ještě že mám takovou chatu se zahradou dám jí pití a to jí bude stačit ale bude uvázaná no tak já ji jdu odvéct .. o několik a několik dní myslím 20 dní . Brigit vypadala hnustě vody moc neměla byla poraněná a nemocná . Jenn kdyby děti naní necházely kamiínky . Ale Anděl koní ji pomohl odvázal jí a přovolala dívky které hned zavolaly vetreináře díky bohu že přežila od té doby si žije moc dobře

Z čeho je tento příběh udělán?
A.) Pennygirl . ponyklub Chicka
B.) Stalo se to té dívce nebo klukovi :
C.) Je to opravdu vymyšlené.

Odpovědi posílejte do komentu.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?