Brixův "nožičkový" problém

13. května 2013

Ahoj kamarádi! Tak marodím! Ráno za mnou přijela maminka a moc se divila, že ji nevyhlížím v rohu zahrady. Pak mě zahlédla u garáže. Připadalo jí zvláštní, že za ní neběžím. Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem se k ní dobelhal.

 

 

Vůbec jsem nemohl používat zadní nožičky, trochu jsem kňučel a klepal jsem se. Maminka se vyděsila, že jsem ochrnul! Uvědomila si, že jsem měl na hlavě klíště! Problém byl, že mě neměla jak dopravit k paní doktorce, protože tatínek už byl v práci a dědečkovi se rozbilo auto. Naštěstí ráno přijela moje teta a přivezla mého bratrance Huga. Maminka jí vše řekla a poprosila ji, jestli by nás mohla odvézt k paní doktorce. Teta zavolala do své práce a omluvila se, že přijede později.

 

Pak mě naložily do kufru auta a vyrazili jsme. Schody k paní doktorce pro mě byly hrozně náročné - jindy je vyběhnu bez problémů, ale dnes mi to moc nešlo. V čekárně naštěstí nikdo nebyl a my se dostali poměrně rychle na řadu. Nožičky se mi pěkně pletly. Paní doktorka mě pečlivě prohlédla a usoudila, že to bude nejspíš vyhřezlá plotýnka na páteři. Pro všechny případy mi vzala krev z pravé přední nožičky. Docela mě to bolelo, tak jsem ke konci cuknul a na podlaze se objevily kapičky mé krve.

 

Paní doktorka mi na ránu přiložila vatový tampónek a pacičku mi zavázala takovou hezkou zelenou lepicí páskou. Prý tu krev dají na testy kvůli borelióze. Výsledky se dozvíme až za týden. Potom jsem dostal ještě 2 injekce do svalu a 1 injekci do podkoží. Bylo to proti bolesti, pak nějaký vitamín a tu další asi na uvolnění svalů, ale to nevím přesně! Prý máme zítra ráno přijít na kontrolu. Už jsem objednaní!

 

Teta s námi čekala v ordinaci a povzbuzovala mě. Pak maminka zaplatila 810 Kč a vybelhali jsme ven z ordinace. Překvapilo nás, že se mezitím zaplnila čekárna. Po schodech dolů jsem trochu klouzal. Mamka mě naložila do kufru auta a teta nás odvezla domů. Mám zakázaný pohyb, tak teď ležím na koberečku na chodbě a všichni mě chodí hladit a utěšovat! Tak doufám, že se co nejdříve uzdravím! Dost mě vyděsila ta možnost, že by mě museli operovat!

 

 

 

 

Přidáno: 52 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?