Brno opět Běhá pro útulky

25. září 2019

Rok se s rokem sešel a charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům opět zaplní Brno. Již tuto neděli 29. 9. na Fotbalovém stadionu Za Lužánkami odstartuje běh a bohatý doprovodný program pro malé i velké milovníky chlupatých mazlíčků. Hello Sandy ani letos nesmí chybět!

Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní akce, jejíž výtěžek putuje zvířatům v útulcích po celé České republice. Za 6 let se vybralo již 1 800 000 Kč a pomohlo 40 útulkům. Konkrétně v Brně se akce koná potřetí a stejně jako minulé roky i letos se můžete těšit na aktivitami nabitý den!

Pro ty, kteří chtějí sobě a svým miláčkům protáhnout kosti, se chystají 2 okruhy – běžecký na 3,5 km a kratší pěší pro ty, kteří se chtějí třeba jenom projít. Běh je bez měření času, neběží se o vítězství. Smyslem akce je přijít se proběhnout nebo projít v pohodovém tempu se svými kamarády, dětmi, psy a společně pomoct útulkům. Zaběhat si může přijít skutečně každý, komu není lhostejný osud pejsků a dalších opuštěných zvířat. Vezměte s sebou svého čtyřnohého kamaráda, děti, přátele či babičku a přijďte podpořit dobrou věc.

Hello Sandy na značkách

V rámci doprovodného programu určitě nezapomeňte navštívit náš stánek, kde budete moci prozkoumat nové Hello Sandy psí dobroty s hmyzím proteinem a třeba se pobavit o čemkoliv, co vás zajímá. Nezapomeňte ani svého miláčka, protože pro něj máme v záloze zábavnou aktivitu, při které si procvičí po běhu i svou hlavičku.

Kromě nás se ale můžete těšit také na: 

  • občerstvení pro vás i vaše pejsky
  • ukázku výcviku obran
  • Flyball
  • stánek s dárkovými předměty
  • airbrush aneb malování na tvář tak trochu jinak 
  • focení s maskotem
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Kdy a kde?

Akce se koná 29. 9. 2018 v Brně na Fotbalovém stadionu Za Lužánkami od 13:00 do 17:00 hodin. Startovné je 100 Kč.

Komu přispějeme letos? 

Výtěžek akce letos poputuje těmto třem organizacím – Dočasky.cz, Útulek Tibet a Tlapky na cestě.

Věříme, že bude i letos akce plná zábavy, skvělých lidí, kteří chtějí přispět dobré věci a zajímavého programu. Pokud je pro vás třeba Brno z ruky, nebo prostě nemůžete přijít a stejně byste chtěli pejsky bez domova podpořit, můžete u nás tento víkend nakoupit se slevami až 80 % a my za každou objednávku nad 1000 Kč věnujeme kilo granulí pejskům bez domova.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?