BUBO A PÁNÍK NA VETERINĚ

22. května 2012

Jmenuju se Lucy, říkají mi Lucíš a chci vám povyprávět o našem páníkovi a kocourkovi Bubovi, kterého si mamuška vzala ještě dřív než jsem přišla já a kámoš Zikýsek. My kočkové na veterinu zrovna moc nemusíme, nemáme rádi ty člověky, od kterých hrozí injekce a různý další násilí.

 

 

Prostě se trošinku bojíme a víme proč. Ale nakonec, když to musí být, tak teda jóó, někdy to ani za ten strach nestojí. Ale já vám chci nadrápkovat, že daleko víc, než my kočičáci, se bojí veta náš páník!!! Nevěříte? Tak čtěte dál!

 

Jak je to teda s naším páníkem-neurotikem...proč nás k veťákovi kliďánko odnese ale nechce do ordinace. To se přihodilo loňského roku, hned po Novém roce. Poté, co odešel mamušce její miláček Zikýsek první. Nemohla se s tím vůbec vyrovnat, tak hned tři dny potom, co musel odejít, šla do našeho domovskýho kočoútulku a přinesla černýho kocourka Buba.

 

Bylo to přesně na Nový rok. Jenomže Bubošek už asi měl v sobě nákazu, prostě během dvou dnů na tom byl moc špatně. Mamuša se snažila Buboška zachránit, tak ho nosila na infúze, ale moc se to nelepšilo. A jako na potvoru, v té době umřela mamušina tetička kdesi až na pomezí Moravy, tak mamuša jela na pohřeb.

 

No a tehdy tedy musel zaskočit páník. Jel s Buboškem na veterinu sám a dopadlo to neslavně. Bylo to o víkendu, tak veťák neměl v ordinaci dvě sestřičky jako obvykle, ta jedna jediná chystala infúzi a Buboška měl tedy držet páník. Bubo, ač hodně nemocný, bojoval, co to dalo.

 

Finále bylo monstrózní. Mamuša večer dorazila domů, Bubo stále moc špatný a na gaučíku sténající páník. Jedna tlapa zafačovaná, na druhé několik náplastí...no a ta injekce prej taky bolela...tss, ví prd, co je bolavá injekce. Pravda je, že se to páníkovi hodně dlouho nechtělo zahojit a tehdy padla ona pověstná věta: "UŽ NIKDY,NIKDO MĚ DO ORDINACE NA VETERINĚ NEDOSTANE!!!"

 

A tak je to dodnes. Na druhý den šla s Buboškem už zase mamuša sama a moc se s veťákem nasmáli i přesto, že Buboška už čekaly jenom dvě návštěvy. Bubo byl maličký a hodně nemocný, ale zoubky měl jako žiletky...

 

 

 

Přidáno: 52 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?