Budoucí pejsek Lucy

24. června 2011

Ahoj. Prý budu mít brzy pejska! Dala jsem mu jméno Lucy. Čekáme od její mámy, až porodí a pak si po týdnech nebo měsících štěňátko malé Lucy vezmeme!

 

 

Tak máma za ni zaplatí 3500 bez průkazu původu. Ale jsou kvalitní a určitě taky budou krásní jako táta a máma. Už máme doma pro Lucinku přichystaný pelíšek, hračky jí dokoupím a zásobník na Pamlsky musím taky někde sehnat. A musíme ještě zařídit nějaké granule.

 

Jak jsme měli štěně...to musela bejt ale honička ne?? Nevíte, jaký pelíšek bude pro psa ten nejlepší, jaké granule mu bude vyhovovat, jaký bude mít tlustý krk - podle toho se dává obojek. O pejska je hodně starostí. Já se o Lucy budu starat ale i moje sestra. Hlavně to bude moje fenka - k narozeninám. I když bude u nás určitě dřív než moje narozeniny. Narodí se až v Brně no a já bydlím v Praze...co kdo neudělá kvůli pejskovi, že?? Musí mět pejsek povinně psí známku? Kdyžtak zajdem na úřad.

 

 

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?