Budu vám vyprávět neuvěřitelný příběh z mého kotěcího věku....začínám...

6. října 2010

Zdravím všechny kočky i kocoury a dokonce ..a hlavně všechny ty dvounohé holky o kterých tady bude řeč.Pardon všechny ne, ale rozhodně ty, jako je ta moje. Poslouchejte...začínám.

Byl jsem asi čtyřměsíční kotě když se ta moje smečka sebrala a jela k holčinným rodičům na Šumavu. Pochopitelně i se mnou nenechají tady to robě o samotě. Tak jsem si to v domě okouknul..pravda oproti našemu bytu to bylo veliké..ale TUZE zajímavé. Co ovšem holka netušila bylo to že velkej kluk vzal s sebou myš! A to ne ledajakou,ale bílou domácí odchov.Netušil jsem to ani já protože abych věci uvedl na pravou míru...holka má z myší ukrutnou paniku. Kluk ji dostal na ten svůj ďábelskej nápad od kamaráda který chová hady..tudíž zdravou a prostou všech nemocí,protože jak se pochlubil až po činu, nenechal by mne nakazit něčím ošklivým!

 

Byl jsem předurčen k tomu abych se ve sklepě,v přísně ohraničeném prostoru seznámil s tím čemu se říká myš. Stalo se. Ovšem komplikace které nastaly bych nepřál ani nejotrlejšímu z Vás!!!! Já malé koťátko si to dole na chodbě vesele čučím na to bílé zvířátko no paráda. Ono to tam pobíhalo sem a tam a já jenom čučel jako...no ...jako vyoraná myš. Bylo to v pohodě holka jela na kole nakupovat tudíž nehrozil žádnej panickej výstup. Už už jsem se chystal vystartovat...kluk seděl na čtvrtém schodě a pozoroval a já malej mazák se schoval za roh a číhal.....a v tu chvíli se zjevila holka ve dveřích vedoucích z garáže nahoru do domu.

 

Ta vám začala tak skákat do vzduchu že by jí ani klokan nestačil,ale co hůř!!!! Jak pravil kluk poté co mu se svými 61 kily přešplhala přes hlavu v úprku nahoru.....logicky každý kouká kde nechal tesař díru...ale ona si to nabrala rovnou přes něj nahoru...na opačnou stranu...jak kluk přestal krvácet z rozbitého rtu a přešla bolest ze zlomené ruky...tak poznamenal že to byl opravdu hloupý nápad spoléhat se na to že se tam neobjeví!!!!! A já? Po tom co jsem viděl jsem OPRAVDU šťastný že jsem kočka bytová a nemusím nosit domů myšky jako trofej..stejně by to holka myslím neocenila...nebojte se trvalé následky to na mne nemá jenom jsem byl pro změnu vyjukanej jako sůva!!!!

 

Přidáno: 34 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?