Buffikovy Příhody 1.

2. března 2013

Buffi je můj pejsek! Mám ho strašně ráda! Jednou měl zajímavý den, tak čtěte dál! K nám domů přijela sestřenice na návštěvu. Šli jsme do mého pokoje. Najednou Buffi začal šíleně skákat na dveře, tak jsme ho pustily k nám, Buffi skočil na sedačku a usnul.

 

 

My zrovna měli v plánu jít na procházku, tak jsem ho nechtěly budit. Já a sestřenka jsme ho nechali spát v pokoji a zavřeli dveře. Jak Buffiho znám, ten spí i dvě hodiny! My jsme šli jenom kousek se projít, a asi za půl hodinky jsme byli doma! Přijdu do pokoje a tam byla spoušť! Pár rozhryzaných polštářů! Vedle skříně jsem měla svoje oblíbené lodičky, podívala jsem se a jedna byla úplně na maděru!

 

Plyšáci z menších poliček byli úplně rozhryzaní,... Byla jsem velice naštvaná! Od té doby má Buffy zákaz chodit do mého pokoje beze mě a nespí už u mě! Mám totiž velice tvrdý spánek! Spí v obývacím pokoji na sedačce anebo ve svém pelíčku!

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?