Byla ještě malá když ji vyhodily ,(náš starý příběh)

13. září 2016

Ahojky všem. Prvně bychom se měli představit - já jsem Kateřina a moje fenka se jmenuje Šmukinka, rasa Welsh corgi (čte se Velškorgi) Tak a tady je náš příběh: Měli jsme tetu a ta naše teta měla kamarádku. Jednou jela na kole a v křoví se něco hýbalo...

...bylo to v sáčku od tety kamarádka vzala a sáček rozbalila ,bylo tam malé ušaté štěňátko tak si ji vzala a starala ......,ale jednou její syn dostal alergii ,takže ji dali naši tetě ....teta se nás zeptala zda by jsme ji nechtěli řekly jsme že ano .Když byla u nás poprvé strašně se bála já jsem byla malá mohlo mi být tak 4 nebo 5 tak jsem si klekla a koukala seděla a taky se na mně koukala pomalu jsem ji pohladila byla hodná i když si nebyla jistá .A protože je to dlouhé tak to zkrátím uteklo spoustu let žijeme spolu šťastně ,je to zlatíčko ,miláček nemohli by jsme bez ní žít ,ty její psí pusinky a to mazlení nejhezčí je vidět psí radost.Víte jaká láska je nejvěrnější ? no přece ta psí . Doufám že se vám příběh líbí děkujeme.

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?